Redmi şarj cihazı bozuldu, ne yapmalıyım?

-1

Benim Redmi şarjım var şu geniş ağızlı olan. Telefona takılan kısmı yandı aylardır kullanıyordum sorun yoktu. Bugün taktım 1 saat dışarı çıktım geldim, baktım bayağı ısınmış ve kablo kokuyo falan. Köydeyim de yasak var kablo alacak yer de yok ne yapmalıyım?

kullanici882006 kullanici882006 (-1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yapabileceğin bir şey yok, eğer orjinal şarj aletini servise yollarsan yenisiyle değişeceklerdir fakat sorununu belirtmen gerekiyor onlara.

    darkcrak darkcrak (5158)
    2 yıl önce cevaplandı

      ,Kargolar çalışıyor. İnternet üzerinden sipariş ver kargo sana getirsin. Ya da izni olan biri senin için satın alsın. Yapabileceklerin bunlarla sınırlı.

      Evde bilgisayar vs varsa USB portu üzerinden de şarj edebilirsin bir süreliğine.

      hakan hakan (15394)