Reeder P11SE MAX Android 7.0 güncellemesi?

Reeder P11SE MAX Android 7.0 güncellemesi alıyor mu?

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Reeder P11SE MAX telefonu hiç duymamıştım. Kısa araştırma yaptım. Sanırım yerli bir firma Çin'de ürettirip Türkiye'ye getiriyor. Uluslararası bir marka değil anlayacağın.  Bu tür telefonlarda genelde güncelleme sorun oluyor.

    Şuan üzerinde Android 6 varmış bana kalırsa Android 7 güncellemesi gelmez. Nette de buna dair bir bilgi bulamadım.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Reeder P10 arkadaşımda vardı. Bir araştırayım dedim. Güzel telefona benziyordu ve özellikleri gayet iyiydi. Fiyatı da benim istediğim gibiydi. toprak34 7 yıl önce