Reeder p13 blue markalı telefonda uygulamanın depolama sı nasıl SD karta çevrilir?

Reeder p13 blue Markalı Telefonda Uygulamanın Depolama sı nasıl SD Karta çevrilir?

arsivci1701 arsivci1701 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cihazımız kapalı halde iken SD kartımızı yuvasına yerleştiriyoruz. Ardından cihazımızı açtığımızda  ekrana gelen; “Ek telefon depolama alanı kullanın” seçeneği ile SD kartımızı dahili hafıza olarak kullanabiliriz.

    SD kartınızın türüne ve önceki kullanım durumuna göre biçimlendirme gerekebilir. Bu adımı da geçtiğinizde dilerseniz cihazınızdaki içeriğin bir kısmını hemen SD kartınıza taşıyabilirsiniz.

    Eğer SD kartınızı en başta “Taşınabilir depolama alanı olarak kullanın” seçeneğinde kullanmak isterseniz, SD kartınızı harici depolama aracı olarak kullanabilirsiniz.

    hyra hyra (1)