RegClean Pro güvenilir mi?

Benim pc eskiden mükemmeldi pc yi ilk aldığımda norton 60-90 gün pc imi korucaktı. Ben pornografi izlerken norton virüslü veya pc ime hata verebilcek siteleri izin vermiyodu bende nortonu dinliyodum. Aradan baya zaman geçti. Norton üyeliğini unutmuşum ve norton üyeliğim gitmiş. Ve pornografi tekrar izledim galiba o nortonun izin vermediği bi siteye girmişim ve pc imi yavaş yavaş çöküşe getirdi o site, sonra site çökertmeyi kesti galiba diye düşündüm (ben neden çöktüğünü sonradan anladım). Pc çöktü format attım artık açılabiliyodu şimdi ise 1501 hata var pc de. ve oyun oynarken mavi ekran veriyo (payday2, rust, gibi) steam oyunları yani fazla ram harcayan oyunlar. reklam virüsüde var ama sizin reklamlarla dediğiniz hiç birşey olmuyo. Ben sadece hataları düzeltmek istiyorum RegClean Pro diye bi hata düzeltici güvenebilirmiyim? İlgilenen Herkese Teşekkür ediyorum....

hatacokvar hatacokvar (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    RegClean Pro güvenilir bir program değildir.

    RegClean Pro programının verdiği "şu kadar hata bulundu" mesajlarına güvenmeyin. RegClean Pro programını kaldırın.

    Malwarebytes anti malwware ile bilgisayarı taratın.

    Sonra Adwcleaner ile taratın.

    Gereksiz programları kaldırın. Sorun düzelecektir.

    hakan hakan (15409)