Regcreatekeyex tamamlanamadı kod 5 Erişim Engellendi hatası

Güncelleme sonrası driver booster pcye yüklenmiyor. Driver booster yüklemek istediğimde  Kayıt defteri anahtarı oluştururken bir hata oluştu. Regcreatekeyex tamamlanamadı kod 5 Erişim Engellendi hatası alıyorum.

Regcreatekeyex

kemal00 kemal00 (24)
5 yıl önce sordu

  • Ne için kullancaksın driver booster'i darkcrak 5 yıl önce
  • sürücüleri güncellemek icin kemal00 5 yıl önce
  • böyle hata skypedede olmuştu pcde sorunmu var bunun cözümü yokmu kemal00 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

regcreatekeyex tamamlanamadı kod 5 Erişim engellendi hatası genelde Yönetici izni gerektiren bir işlem yönetici olmadan yapılmaya çalışıldığında alınır. Basitçe Kurulum sırasında progrm kayıt defterine bir değer olşturmak istiyor ama bunu yapabilmesi için yönetici yetkisi gerekiyor.

Driver Booster kurulumunu yönetici olarak yapmayı dene. Kurulum dosyasını sağ tuşla tıkle ve Yönetici olarak çalıştır'ı seçerek kuruluma başla.

hakan hakan (15424)