regedit ayarlarımı bozdum yapamıyorum.

ben notepadi yazmak için bi kaç ayar yapıyordum.notepadi açamadığım için yönetici olarak çalıştır dedim sistemdeki çoğu belge ve diğer uygulamalrımı da etkiledi.Şuan düzgün bi şekilde çalışmıyolar ve ayrıca intenet sitesiymiş gibi açılıyolar açmaya çalıştığımda.Nasıl yapacağımı bulamadım.Konuda uzman birisi varsa yardımcı olabilr mi?

ftmakprn ftmakprn (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem geri yükletme ile eski ayarlarınızı tekar alın düzelecektir "Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Kurtarma"

    sistem geri yükletmeyi aç tıklat ileriyi tıklat burda tarihlr var düzgün çalışan bir tarihe sisteminizi geri alın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      Daha sonra Virüs ve zararlı yazılımlar temizlenir:

      Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

      Not: Eğer sistem geri yüklemesi yapılamazsa Denetim Masasından "Varsayılan Pragramlar" açılır ve oradan gereken düzeltmeler yapılır. Veya problemli/yanlış açılan dosyalar üzerinde sağtıklama yapılır ve Birlikte aç fonksiyonu kullanılır: Birlikte aç>Başka bir yol seç>...(açılmak istenen dosya türü) doslarını açmak için her zaman bu uygulamayı kullan işaretlenir, bu yol ile gereken düzeltmeler yapılır.

      temmuz temmuz (12505)