REGISTERED VERSION ne demek?

Aşağıdaki program başlığındaki ''REGISTERED VERSION'' ibaresi ne anlama gelmektedir.

noobxx noobxx (25)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kayıt yapıldı anlamına gelmektedir.

    Kayıt yapılmış versiyon da diyebiliriz.

    toprak34 toprak34 (2026)
    7 yıl önce cevaplandı

    • İyide kayıt yaptırmadım ki:)) noobxx 7 yıl önce
    • crackli mi :D toprak34 7 yıl önce
    • Hayır sadece kendi sitesinden deneme amaçlı indirdim direk böyle yüklendi zaten hiç bir ücrette ödemedim. İlk defa başıma böyle bir şey geldi. noobxx 7 yıl önce
    • Benim de arada gelmiyor değil. Boşver bundan bir şey olmaz. toprak34 7 yıl önce
    • Çok şaşırtıcı 32$ fiyatı var. noobxx 7 yıl önce
    • MP3 oynatma programı bu sanırım. toprak34 7 yıl önce
    • Hayır, adı gibi MP3 doktoru diyebilirim .Normalizasyon, tempo değeri, Gain, EQ gibi bir çok farklı işlem gerçekleştiribiliyorsun. noobxx 7 yıl önce
    • Sana daha ilginç bir şey söyleyeyim mi? noobxx 7 yıl önce
    • Söyle, tabii toprak34 7 yıl önce
    • Bunu az önce yükledim bu da aynı firmaya ait fiyatı 24.95$ aynı şekilde hiç bir para ödemeden bu da full oldu. noobxx 7 yıl önce
    • Garip :D toprak34 7 yıl önce
    • Ekran görüntüsü aşağıda. noobxx 7 yıl önce
    • İlk defa görüyorum o da sende. :) toprak34 7 yıl önce
    • Sisteminde açık var herhalde bizde tüm programlarını indirelim o zaman ne yapalım:)) noobxx 7 yıl önce
    • Bu MP3 bilmem ne pro vb. ne işe yarıyor ki toprak34 7 yıl önce
    • Her müziğin belli bir ses değeri vardır.Bunun üstüne çıkılınca ses çatlar altına inilince ses kısılır.Hatta bazı müzikler çok kısık seviyede gelirken bazıları gümbür gümbür patlayacak seviyede gelir bu da o dengeyi ayarlıyor normalizing denilen işlemi yapıyor ve parçadan kayıp yapmadan. noobxx 7 yıl önce

    noobxx noobxx (25)
    7 yıl önce cevaplandı

      REGISTERED VERSION  kayıtlı sürüm demek. Bir programı satın aldığınızda lisans numarası, key girdiğinizde REGISTERED VERSION olarak görünür. Eğer lisans numarası girmediyseniz UNREGISTERED VERSION  veya TRIAL olarak görünür.

      Herhangi bir lisans numarası girmediğiniz halde bu şekilde görünüyorsa;

      • Program crackli olabilir. Yanlışlıkla (!) cracli bir siteden indirmiş olabilirsiniz
      • Programda bir bug, yani hata vardır ve kayıtlı olmadığı halde REGISTERED VERSION yazıyordur.
      hakan hakan (15424)