.REHA belgelerim açılmıyor

Bilgisayarıma torrentden indirdim bir şey yüzünden bütün fotoğraflar belgelerin sonu .REHA oldu tıklıyorum şifre istemiyor ama dosya gözükmüyor world'en açıyorum excel her yerden açıyorum gozükmüyo herkez belgelerim şifrelendi diyo bn de şifre olmadı sadece açılmıyor her halde vürüs bulaştı anda vürüs programından kaldırdım ama dosyalar öyle kaldı  yardımcı olursanız güzel olur

kullanici183641 kullanici183641 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Henüz bir çözümü bulunmamaktadır dün de @alattin 'in belirttiği makalede de öyle diyor.

    reha fidye virüsü nedir? çözümü var mı?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Şuan için uzantıları reha olan şifreli dosyaları çözmek için tek yol fidye ödemek. Bir de ShadowExplorer denenebilir.

      alattin alattin (16999)