reha fidye virüsünün şifrelediği dosyaların şifresini nasıl çözerim?

iyi çalışmalar. reha virüsü bütün fotoları kilitledi. içinde oönemli evrak yok ama maziden kalan önemli fotoğraflarım var. nasıl şifreyi kaldırabilirim? şimdiden teşekkür ederim.

hakanfatih hakanfatih (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yapabilecekleriniz reha fidye virüsü nedir? çözümü var mı? linkinde anlatılanlar ile sınırlı. Bunun dışında sihirli bir çözüm yolu yok.

    alattin alattin (16999)