Rehberimdeki numaralar silindi

Silinen nunaralarimi senkorize olmasina ragmen cikaramiyorum lutfrn yardimci olurmusunuz

kulanamam2727 kulanamam2727 (1)
7 yıl önce sordu

  • soruna cevap yazıp bunu da çözüm olarak kabul edersen yazdıklarına kimse bakmaz. uzmanim.net'in nasıl çalıştığını hakkında bölümünden öğrenebilirsin. cemphp 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Rehberimdeki nunaralar yanlislikla silindi telefonum androyit ama  cikaramiyorum lutfen yardimci olurmusunuz  cok zor durumdayim

kulanamam2727 kulanamam2727 (1)
7 yıl önce cevaplandı

    Telefonunuzda senkronize olmuş hesaplardan birisini silmiş olabilirsiniz ve numaralar o hesap üstünde olabilir. Sim kartınıza kaydetmenizi ve hafıza kartınıza yedeklemenizi tavsiye ederim. Zira silinen numaraları yedeklenmediği sürece geri getirmenin bir yolu yok.

    araz01 araz01 (291)