Rehberinde kayıtlı olmadığım halde?

WhatsApp'ta karşı tarafta kayıtlı olmayan birisinin çevrimiçi olduğu görebilir miyim?

Rehberinde kayıtlı olmadığım numara ile çevrim-içi olduğunu göremiyorum ama kayıtlı no ile görüyorum sizce o diğer numaramı öğrenip engellemiş midir yoksa whatsapp özelliğimi?

nehir94 nehir94 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Sizin/başkasının numarası kayıtlı olsun/olmasın çevrim içi görürsünüz, Karşıdaki kişi sizi engellemediği sürece çevrim içi olduğunu göremezsiniz.

    Numara kayıtlı değilken çevrim içi göremiyorsanız WhatsApp'ı güncelleyin, güncelse silip yükleyin.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Başka numaraları çevrimiçi görüyorum ama bu numaramı bilmediği halde nasil olur anlamadım bildiği numaramdan bakıyorum çevrimiçi bilmediği numaramdan çevrimiçi göremiyorum nehir94 2 yıl önce

    Başka numaraları çevrimiçi görüyorum ama bu numaramı bilmediği halde nasil olur anlamadım bildiği numaramdan bakıyorum çevrimiçi bilmediği numaramdan çevrimiçi göremiyorum

    nehir94 nehir94 (1)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Cevaba yanıt verirken "yorum yaz" kısmından yazarsan cevap verdiğini görürüm, "soruya cevap yaz" dan bir cevaba cevap verirsen o kişi cevabını görmez bildirim düşmez. @nehir94 ilkaybaki16 2 yıl önce
    • Haklisin soruya 2 cevap görünce Anladim ki yanlış yere yazmışım. Sonra sizin yorumunuzu gördüm zaten nehir94 2 yıl önce