Rehberinde kayitli olmadigim kisilerin whatsapp durum güncellemesini görebilir miyim.

Benim baskasinin durum güncellemesini görebilmem icin karsi tarafin rehberinde kayitli olmam mi gerekiyor. Karsi tarafta kayitli degilsem durum guncellemesini goremem mi.

Mutlaka rehberinde kayitli olmam mi gerekir.

smyyavci smyyavci (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet. Karsı tarafın durum güncellemesini görebilmeniz için karşı tarafın kişi listesinde olmanız gerekmektedir.Ayrica kisi listesinde olsaniz bile gizlilik ayarlarinda "sadece su kisilerle paylas" veya " sunlar haric herkesle paylas" gibi secenekler bulunmakta.Durumu görebilmek için  Karşı tarafın bunları seçtiği listede sizin bulunmaniz gerekmektedir.

    blackheaven blackheaven (728)