reimage repair silme sorunu

bilgisayarım asus desktop windows 10 kullanıyorum bilgim dışında reimage repair diye bir şey inmiş ve denetim masasından silemiyorum. windows bu uygulamayı bulamadı adını yanlış yazmış olabilirsiniz diyor. Bilgisayar klasöründen silmeye çalışıyorum bu kez de bu uygulama çalıyor klasörü kapatıp deneyin diyor nerde çalşıyor bulamıyorum  görünürde bir şey yok.

ozgun24 ozgun24 (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bana sorarsan İobit uninstaller ile kaldırmayı dene.

    IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • TEŞEKKÜR EDERİM DENİYORUM ŞİMDİ ozgun24 3 yıl önce
    • Sorunun çözülürse çözüldü işaretler misin çözümümü yani çözümümün sol tarafımda tik var ona 1 kere tıklaman yeterli olacaktır @ozgun24 darkcrak 3 yıl önce
    • DENEDİM İŞE YARADI ozgun24 3 yıl önce
    • 😊 Arkadaşlarınada uzmanim.net i önerir misin rica etsem @ozgun24 darkcrak 3 yıl önce