Reklam engelleyici eklentisi yok ama bana kapatın diyor ne yapmalıyım ?

Bazı sitelere girdğimde adblock kapatın diyor ama choromede adblock eklentisi yok kapatacak yerde bulamadım ne yapmalıyım yardım edin lütfen.

moskun moskun (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba @moskun Google Chorme tarayıcısını açıp Google Chorme tarayıcısının sağ üst köşesinde üç nokta alt alta işaret ver oraya tıklatıp Diğer Araçlar yazısına gelip açılan panelin sol tarafında Uzantılar yazısını göreceksin Uzantılar yazısına tıklayıp seni Uzantılar bölümüne yönlendirecek açılan sayfaya bak bakim orda adblock eklentisi varmı varsa kaldır yok ise google choremeyi kaldırıp tekrar indirip kur kaldırırken sol tarafında tik koyma işareti olan yazı gelecek o tiki işaretlemeyi unutma

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

      Gizli Sekmede girmeyi Denedin Mi ?

      krsn krsn (233)
      4 yıl önce cevaplandı

        Google'da ad block benzeri bir eklenti yok ama yine de bazı sitelerde adblock'u kapatın diyorsa yapabileceğin bir kaç şey var.

        Google Chrome'u sıfırlaman ya da çerezleri temizlemen gerekebilir. Önce şunu dene

        Google Chrome adres tarayıcısına şu adresi yaz ve enter tuşuna bas: chrome://settings/clearBrowserData

        Zaman aralığı tüm zamanlar seç ve tüm seçenekleri işaretle ve verileri temizle.

        Önemli: Bu işlemden sonra "Beni hatırla" olarak seçtiğin sitelerdeki veriler de silinir. Kullanıcı adı ve parolaları yeniden girmen gerekir.

        Bu da çözüm olmazsa Google Chrome tarayıcısını sıfırlamayı deneyebilirsin: https://uzmanim.net/soru/chrome-sifirlama-2019/94995

        hakan hakan (15394)