Reklam sayfaları nasıl temizlenir? Oursurfing reklamı nasıl silinir?

Bilgisayarıma bir program yüklemiştim, onunla birlikte bir de Oursurfing adında bir şey geldi. Anasayfa oldu ve onunla birlikte virüslü sayfalar ve reklam sayfaları da açılıyor. Çok rahatsız ediciler. Google Chrome silip tekrar yüklersem bu oursurfing ve reklam siteleri gider mi? Ne yapabilirim?

sima68594 sima68594 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oursurfing kaldırma daha önce uzmanim.net'te paylaşılmıştı. Buradan Oursurfing kaldırma adımlarına ulaşabilirsiniz:

    Oursurfing Nasıl Kaldırılır?

    Bir de az önce paylaştığım çözüm daha kısa ve uygulaması size daha kolay gelebilir. Ona da buradan ulaşabilirsiniz: DNSUnlocker nedir, nasıl kaldırılır?

    Anlattığım yöntem başka bir reklam virüsü için ama reklam virüslerinde temel izlenecek yol hep aynı. Size de yardımcı olacaktır.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      bendede aynısı oluyordu sorunu çözdüm (Malwarebytes Anti-Malware)programıyla Bilgisayarınızı İşgal Eden reklamlar,virüsler,zararlı yazılımları bigisayarınızı taratarak Bu Program ile Temizleyebilirsiniz bilgisayarınızı tarattıktan sonra yeniden başlatın virüsler reklamlar zararlı yazılımlar vb.tamamen kalkmış olacaktır

      olcyk olcyk (1)