reklam virüsü ve çözümü nedir ?

bilgisayarımda reklam çıkmaktadır ve uzun bi süredir var ancak artık dayanamıyorum bu reklamları tek tek kapatman gerekiyor ve her yeni bi sayfada yapıyorum :( bilgisayarımı aldığımız zamanlarda içinde nod32 diye bir antivürüs uygulaması yüklğydğ ancak ona rağmen çıkıyor bikeresinde acast yüklemiştim o zamanlar durdular ancak sildim avastı çünkü bilgisayarı donduruyodu :8genelikle alibaba preum marketplace  veya find right vş çıkmaktadır. bazılarını denetim masasındn sildim ancak bilgisayar ve üstünde cd olan bi şeyler çıkıyor bunların anlamı nedir ? ben bu reklamları kökünden nasıl yok ederim acaba ?  bilgisayarımdaki virüs programını silmelimiyim acaba ?????

missmerliya missmerliya (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Hiç üşenmeyin şu çözümü uygulayın : chrome reklam virüsü çözüm uzun gibi görünsede hem bilgisayarınıza bir bakım yapmış olacaksınız, hem reklamlardan hem de virüslerden kurtulmuş olacaksınız.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merhabalar, eğer girdiğin çıkıyorsa AdBlock uygulamasını kullanabilirsin. Fakat anasayfana işlemişte portal sepeti konusunu incelemende fayda var

      bcaggul bcaggul (117)
      9 yıl önce cevaplandı

        öncelikle AdwCleaner 4.101 İndir tara   ve enson Malwarebytes' Anti-Malware 2.0.3.1025 İndir  sorununu çözer verdiğim link ten indirebilirsin

        emir38 emir38 (-4995)
        9 yıl önce cevaplandı

          Dev secure kurarak reklam virüslerin kaldırabilirsiniz.

          okalhan okalhan (1)