Aniden açılan reklam sayfası

Bilgisayarda dolanırken aniden durduk yere reklamlar çıkıyor ve kapatıyorum ardından yine aynı reklam çıkıyor ne yapmam lağzım

kullanici877448 kullanici877448 (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Virüs Programı yükleye bilirsiniz.Örneğin;Nod 32.

    Eğer sorun Tarayıcıda ise Chorme ve Mozilla için AdBlock uygulumasını öneririm.

    serhatakgl serhatakgl (16)
    9 yıl önce cevaplandı

      olmada peki ya yac another da olabilirmi reklam virüsleri için

      kullanici877448 kullanici877448 (3)
      9 yıl önce cevaplandı

        Burada anlatılanları adım adım yaparsanız sorun çözülecektir: Pop up virüsü nasıl temizlenir?

        Reklam yazılımlarından kurtulmada iki tane çok güçlü program var:

        Adwcleaner ve Mawarebytes anti-malware.  Linkteki çözümde bunları bulabilirsiniz.

        cemkara cemkara (4215)