Reklamlar nasıl silinir?

Bilgisayarımdaki reklamlar nasıl silinir? Bilgisayarımda sürekli reklamlar çıkıyor bu reklamlardan nasıl kurtulurum?

kullanici104231banu kullanici104231banu (1)
9 yıl önce sordu

Toplam 4 Cevap

  Malwarebytes' Anti-Malware 2.0.3.1025 İndir  ve tarattır  algılama ve koruma ayarları açık olsun

burhan9 burhan9 (-1000)
9 yıl önce cevaplandı

  • uzmanim.net'te crack, serial paylaşımı yasaktır. Lütfen bu konuya dikkat edin. hakan 9 yıl önce

Bilgisayarınızdaki reklamlardan kurtulmak için bu linkte anlatılanları uygulayın: Reklam virüsü nasıl temizlenir?

hakan hakan (15409)
9 yıl önce cevaplandı

    https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-plus/pkmbblbchaklpmedmbdodpdoiakoaemo?utm_source=chrome-ntp-icon verdiğim linkten adblock plus kurun

    cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
    9 yıl önce cevaplandı

      Virusler ve reklamlardan kurtulmanin bire bir cozumu   Malwarebytes Anti-Malware programi..Anti Viruslerin bile goremedigi seyleri goruyo

      gazanfarli gazanfarli (1)