Reklamlar nasıl silinir?

Portal sepeti vardı fakat şu an tarayıcı olarak o kullanılmıyor. Sitelere girdiğimde etrafta reklamlar çıkıyor ve internet yavaşladı yardımcı olabilir misiniz?

dilaraa dilaraa (5)
9 yıl önce sordu

  • Yüklü program listenizi gönderir misiniz? cemkara 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Reklamlar için Adblock eklentisini kullanabilirsin. Ayrıca CCleaner kullanarak sistemini hızlandırmayı sağlayabilirsin.

yusufbozar yusufbozar (348)
9 yıl önce cevaplandı

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır? (tıkla)

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? (tıkla)

    Bunlarla PC'yi tara ve bulunanları sil. Her ikiside istenmeyen ve zararlı yazılımları temizlemede çok etkilidir.

    temmuz temmuz (12505)