reklamlara karşı ne yapabilirim ?

ne kadar uğraşsamda adwareler (reklam virüsleri) internetimi ele geçirdi google chrome kullanıyom ne yapabilirim?

 portalsepeti vardı kaldırdım ama o gri yöneticiniz tarafından denetleniyor işareti gitmedi dediklerinizi yaptık. POL dosyası nedir? ve son olarak gelişmiş virüslere karşı ne yapabilirim (yazılım bombaları,alman virüsü,dos virüsü ve sentineller)

reklamdannefreteden reklamdannefreteden (26)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Portalsepeti için kesin çözüm : Portalsepetinden kurtulma Pol dosyadı nedir, nerede bulabilirsiniz bu çözümde anlatılıyor.

    Virüslere karşı yapabileceğiniz şey şunlar:

    • Antivirüs programı kullanacaksınız.
    • Güvenilir sitelerden indirme yapacaksınız (tamindir.com gibi)
    • Crack vs yüklemeyeceksiniz.
    • Crack'li program oyun yüklemeyeceksiniz.
    • Özellikle reklam virüsü denen yazılımlara karşı dikkali olacaksınız. Program kurarken ileri-ileri-son şeklinde değil her ekranda ne yükleniyor sizden ne istiyor okuyarak kuracaksınız.
    hakan hakan (15394)