Related Search by Primary Color virüsünü nasıl kaldırabilirim?

-1

Merhabalar. "Related Search by Primary Color" denen bir virüs PC'ye yapıştı ne yapsam gitmiyor. Kurumsal bir firmada çalışıyorum ve çözüm bulamadım malesef. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.

mtasar mtasar (-1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

     Primary Color​ kaldırma

    1. Primary Color ile karşılaşmadan önce yüklediğiniz ücretsiz programları kaldırın.
    2. Bilgisayarınızı AdwCleaner ve Malwarebytes ile taratın.
    3. Adwcleaner nedir? Nasıl Kullanılır? linkini tıklayarak Adwcleaner yazılımını indirin. Linkte anlatıldığı gibi çalıştırın.
    4. Adwcleaner ile tarama bittikten sonra bilgisayarınızı Malwarebytes programı ile bilgisayarınızı, Windows'u, derin bir taramadan geçirin. MalwareBytes nasıl kullanılır?
    5. Yukarıdaki adımlar sonuç getirmez ise tarayıcınızı resetlemeniz gerekecektir.
    6. Google Chrome resetleme işlemi için Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir? sayfamızdaki adımları izleyebilirsiniz.

    Bu işlemlerden sonra Primary Color​ kaldırma işlemi tamamlanacaktır.

    damlakoc damlakoc (1391)