Reloaded oyun yüklerken her oyunda almış olduğum hata

0

ASSASİN'S CREED BLACK FLAG - COD GHOSTS   bu ikisini internetten indirdim ve yüklemeye çalıştığımda şu hatayı alıyorum.

Oyun eksik inmiş hatalı inmiş virüs programı silmiş vs.. gibi yazılar yeterli olmucaktır. Çünkü aynı hard diskten 2 ayrı arkadaşıma attık oyunu onlarda böyle bir sorun olmadı. Nedeni ne olabilir sizce ?

anil1940 anil1940 (1)
5 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap


0

Oyunların farklı bilgisayarlarda kurulup sizin bilgisayarınızda kurulmamasından ve kurulum sırasında verdiği hatadan dolayı, sorununuzun RAM kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Size bunu test etmek için iki yöntem söyleyebilirim.

  • Eğer bilgisayarınızda 2 adet RAM varsa, iki RAM'i de sisteminize tek tek takarak kurulumu tekrardan başlatabilirisiniz. Eğer iki RAM de sorunlu değilse hangi RAM'de sorun olduğunu anlayabilirsiniz.
  • Bilgisayarınızdaki RAM'i veya RAM'leri çıkartıp, herhangi bir yerden temin edeceğiniz ve sağlamlığından emin olduğunuz RAM'i takarak kurulumu tekrar deneyebilirsiniz. Ayrıca temin edeceğiniz RAM'in anakartınızın DDR versiyonuyla uyumlu olmasına dikkat ediniz.

Bunları denedikten sonra kurulum başarıyla tamamlanırsa, sorunun RAM'de olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda yeni RAM almanızı tavsiye ederim.

utkubayat utkubayat (875)
5 yıl önce cevaplandı

  • 2 RAM var 4+4 birini çıkarıp denicem teşekkürler anil1940 5 yıl önce

0

Malesef sorunum devam ediyor . Sorunum RAM lerden deil

anil1940 anil1940 (1)
5 yıl önce cevaplandı

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol