Reminder don't say Goodbye to your account will be closed in 7 days log in to re-active On

Almanya'da yaşıyorum ve Paypal kullanıyorum. Bu sabah Reminder don't say Goodbye to your account will be closed in 7 days log in to re-active On  diye bir mail aldım. Mail de hesabıma son zamanlarda giriş yapmadığımı,  giriş yapmam gerekiği filan yazıyor. Bu mail gerçekten palypal'dan gelmiş olabilir mi?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Paypal "hesabınıza giriş yapmalısınız" gibi mailler atmaz. Bu mail bir phishing yani bir yemleme saldırısı. Maildeki linklere tıklamayın ve linklere tıklamış olsanız da açılan sayfaya paypal kullanıcı adı ve şifrenizi girmeyin.

    alattin alattin (16999)