Remix şarkı yapmak için program var mıdır?

Merhaba:

  1. ben bilgisayar için en iyi olan remix şarki yaratmak
  2. Video montajlamak
  3. Foto montajlamak
  4. Fotograflari video yapmak için

Uygulama ariyorum da önerilerinizi aliyim dedim. Şimdiden teşekkürler.

tektek tektek (6)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Birinci için FL Studio'ya bak derim. Bu biraz daha profesyonel tarzda müzikler, traplar, remixler için. Youtube'da mutlaka daha kolay olanları anlatılmıştır.

    İkincisi için; Video montajlamak dediğin eğer üç tane videoyu bir araya getirmek kesmek, biçmek, kısaltmak, hızlandırmak vs şey ise Camtasia başlangıç için ideal.

    Üçüncüsü için Photoshop CS6 iyidir. Youtube'da, TikTok'ta short videolar var ufak tefek tüyolar için onlara bak derim.

    Dördüncüsü için ise yine Camtasia öneririm.

    hydra hydra (3800)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ededim. tektek 1 yıl önce