remk fidye virüsü

bilgisayarıma torrentden oyun indirmeye çalılırken tüm dosyalarımın sonuna .remk uzantısının eklendiğini farkettim.youtube de ki videonuzu izledim.

Videonun yorumlarında forumda da yardım ettiğinizden bahsedildi,2 tane remk uzantılı dosyamı ve readme(fidye notunu)mediafire'a yükledim ve linkini bırakıyorum.

Lütfen yardım edin.

http://www.mediafire.com/folder/a4pndx7ycqwpb/asddas

abcds abcds (1)
4 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Yapabilceğin her şeyi burada anlattım: remk fidye virüsü nedir? çözümü var mı?

şuan için linkte anlatılanlardan başka yapabileceğin bir şey yok.

alattin alattin (16999)
4 yıl önce cevaplandı

    personal ıd me baktım ve sonu t1 oldugu için emsisoft u denedim ama ''Invalid file pair; file encrypted by newer version of STOP Djvu''hatası verdi.

    abcds abcds (1)