remk. uzantılı fidye virüsü bulaştı. maalesef emsisoft sitesi çözemedi. Ne yaptıysam dosyaları kurtaramadım. Yardımcı olur musunuz?

Remk. uzantılı fidye virüs bulaştı. emsisoft sitesi ve anti malware uygulamaları maalesef çözüm olmadı. Tüm dosyalarım şifrelenmiş durumda. Ne yapmam gerekiyor?

selo16 selo16 (1)
4 yıl önce sordu

  • fidye notu ve şifreli bir dosyayı admin @ uzmanim. net adresine mail atar mısın? alattin 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Yapabilceğin her şeyi burada anlattım: remk fidye virüsü nedir? çözümü var mı?

şuan için linkte anlatılanlardan başka yapabileceğin bir şey yok.

alattin alattin (16999)