.reqg fidye virüsü için çözüm bulundu mu?

Yakalşık 8-9 ay önce bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı. uzantısı .reqg. Offline key.

Bir çözümü var mı bulundu mu ? Şifrelenen dosyalarım çok önemliydi doğal olarak.

mramazandogan mramazandogan (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     .reqg uzantısı için çözüm var mı yok mu anlamak için aşağıdaki adresten Emsisoft STOP DJVU decrptor uygulamasını indirmeli ve bilgisayarını taratmalısın.

    https://www.emsisoft.com/ransomware-decryption-tools/stop-djvu

    Emsisoft hangi uzantılar için çözüm eklendiğini duyurmuyor. Bu sebepten ancak yazılımı indirip şifreli dosyalar çözülüyor mu ara ara denemen gerekiyor.

    alattin alattin (16999)