Resetlenen telefonumdaki resimleri nasıl geri getirebilirim?

Merhaba bugün 6S telefonumu tamirde resetlemişler, daha önce iTunes yedeği de yoktu. Bir şekilde başka bir yerlerden ulaşabilirmiyim? Kurtarmanın bir yolu var mı? Çok fazla resim vardı ve şimdi hiç biri yok. Nolur onları kurtarmanın bir yolu olduğunu söyleyin.

tfilizyuksel tfilizyuksel (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İsterseniz linkteki konuya bir göz atın

    Link: https://uzmanim.net/soru/android-de-atilan-formatta-veri-geri-yuklemesi-mumkun-mudur/8577

    yumuklusucurta yumuklusucurta (89)
    6 yıl önce cevaplandı

      Açıklamandaki "6S" ibaresinden anladığım kadarıyla iPhone kullanıyorsun. iPhone'larda silinen dosyalar nasıl geri getirilir bununla alakalı uzmanim.net'te makaleler mevcut, bakabilirsin.

      iPhone'da silinen fotoğrafları geri getirmek adlı makale sana yardımcı olur umarım

      iPhone'da silinen dosyaları kurtarma arama sonuçları

      omercik omercik (9418)