Resim bir araya getirme programı varmı?

Merhaba.

İki ayrı resimdeki insanı bir resim de bir araya getirmek istiyorum.

Ama sanki bir arada çekmiş gibi görünsün mümkün olduğunca.

Böyle bir program var mı?

Varsa ücretsiz mi, ücretli mi ?

Yada programsız yapabilir miyim?

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Profesyonel bir şey yapmak istiyorsan Adobe Photoshop programı ile yapabilirsin. Alternatif olarak ücretsiz pixlr.com vb. gibi bir çok site var. Dekupe işlemiyle yapabilirsin. "photoshop fotoğraf birleştirme", "dekupe - arka plan ayırma" gibi google aramaları yaparsan eğitim videoları bulup izleyebilir uygulayabilirsin. Mesla bu video yardımcı olabilir. Photoshop ile yapmış ama dediğim gibi photoshop alternatifi benzer birçok programla da aynı işlemler yapılabilir. Zor bir işlem gibi gözüküyor ama elin alıştığında çok rahat yapabilirsin, birkaç kez dene hemen pes etme.

    misty misty (556)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Çok tşekkür ederim cevabınız için. @misty (463) mat7 2 yıl önce
    • rica ederim misty 2 yıl önce
    • Adobe Photoshop denemek istedim ve bir haftalık üçretsiz deneme sürümünden denemek istedim karşıma bu tablo çıktı. https://www.hizliresim.com/d7zfrxjv hangi seçeceğimi tam bilemedim. Ayrıca benim bilgisayarımda adobe flash player programımın güncellemesi bitti . windows 7 kullanıyorum . bilindiği gibi onunda güncellemesi bitti: bu durum da ne yapabilirim? daha pıratik daha kolay bir program yokmu ? çünkü pixlr.com da tam anlayamadım @misty (463) mat7 2 yıl önce
    • adobe photoshop un flash player ile ilgisi yok. link açılmıyor ama internetteki kurulum videolarını takip ederek kurabilirsin deneme veya tam sürümünü. pixlr biraz zor doğru ama kurulum olmadığı için önerdim, bana sorarsan en basiti photoshop. biraz videoları araştır illa yapamıyorum dersen freelancerların olduğu sitelerde ücretli ilan verebilirsin istediğin resmi hazırlamaları için. @mat7 misty 2 yıl önce
    • windows 7de cc 2017 sürümünü kullanıyorum ben yıllardır misty 2 yıl önce
    • Kendim yapmak istiyorum. mat7 2 yıl önce
    • Kendim yapmak istiyorum. Araştıracağım videoları. Benim bilgisayarım 10 yaşını geçti. @misty (463) mat7 2 yıl önce

    Online olarak yapmak için Canva eğer ofline ve daha güzel yapmak için Adobe Photoshop kullanabilirsin.

    beratbozkurt beratbozkurt (1)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Tavsiye ettiğiniz prugramları da anlayamadım ? @beratbozkurt (1) mat7 2 yıl önce