Resim dosyaları farklı gözüküyor

gmail'den indirdiğim resim dosyaları böyle gözüküyor, bunun dışında internetten indirdiğim başka resim dosyaları böyle gözükmüyor, nasıl düzeltebilirim?

kalenderrr kalenderrr (41)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İndirdiğiniz resim dosyasına sağ tık yapıp ardından birlikte aç tıklayarak gelen küçük sekmede başka uygulama seç seçeneğinden fotoğraf düzenleyici seçin ve hemen altta bulunan kutucuğu işaretleyin.

    Başlat
    tıklayıp ayarlara tıklayın ardından uygulamalar menüsüne gelip sol tarafta bulunan varsayılan uygulamalar bölümünü seçin ; daha sonra aşağı doğru inerek sıfırla butonuna basarak tüm dosya uzantılarını sıfırlayarak durumu denetleyin.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    3 yıl önce cevaplandı

    • @kalenderrr ayrıca indirdiğiniz dosyanın uzantısını belirtebilir misiniz ? ( dosyaya sağ tık yapıp özellikler deyin gelen küçük pencerede dosya uzantısı yazar ) ybaskin34 3 yıl önce
    • Hocam yeniden adlandır kaybolmuş, ama jpg uzantısını sonuna eklediğimde açılıyordu, şuan ekleyemiyorum, başka bir uygulama arayın seçeneğini seçtiğimde aşağıya resmini koyduğum ekran çıkıyor: https://i.imgyukle.com/2020/07/10/SnK7Nt.jpg kalenderrr 3 yıl önce
    • @kalenderrr microsoft store'den fotoğraf uygulamasını indirerek deneyin. daha sonra https://dosya.co/25ojzzijht15/viewer.reg.html bu linkten klasik fotoğraf görüntüleyici indirerek denetleyin durumu. ybaskin34 3 yıl önce
    • @kalenderrr fotoğraf uygulaması ve klasik fotoğraf görüntüleyici kurduktan sonra birlikte aç seçeneğinde bu ikisinden birini seçin. ybaskin34 3 yıl önce
    • Zaten yüklü hocam, sabahleyin bu sorun yoktu. kalenderrr 3 yıl önce
    • @kalenderrr dosya uzantılarını göster seçeneğini aktif ettin mi uzantı değiştirmek için ? ybaskin34 3 yıl önce
    • @kalenderrr bilgisayarda daha önce yüklü olan resimleri açabiliyor musunuz ? ( acaba antivirüs vs. engelliyor olabilir mi son resimleri ) ybaskin34 3 yıl önce
    • @kalenderrr bide başka programlar ile açmayı denediniz mi ? örneğin photoshop , online editor vs. ırfanview gibi programlar falan ? ybaskin34 3 yıl önce
    • Birlikte açtan fotoğraf galerisini seçtiğim zaman açabiliyorum, ama ben bu resim dosyasının beyaz görünmemesini yani resim dosyası gibi görünmesini istiyorum, aşağıdaki gibi zaten açabiliyorum:https://imgyukle.com/i/Sn33RS kalenderrr 3 yıl önce
    • @kalenderrr iobit unlocker programını indirin ardından dosyaya sağ tık yapıp kilidi aç ve yeniden adlandır seçin ve ismini ve uzantısını değiştirmeyi deneyin. ybaskin34 3 yıl önce
    • Hocam yardımlarınız için teşekkür ederim, muhtemelen babamın gmail'ine gönderilen resim dosyasında sorun vardı, çünkü benim gmail'imde sorun olmadı. kalenderrr 3 yıl önce
    • @kalenderrr rica ederim dostum , pek bişey yapamadık :(( bi durum olursa yazarsın o zaman. ybaskin34 3 yıl önce