Resim dosyası hasarlı, bozuk veya büyük olduğundan windows fotoğraf görüntüleyici resmi açamıyor

Bilgisayarımdaki resim dosyaları açılmıyor.

Resim dosyası hasarlı, bozuk veya büyük olduğundan windows fotoğraf görüntüleyici resmi açamıyor diyor ama önceden açılıyordu.

onder1907 onder1907 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önceden, ne kadar önceden?.. Eğer çok bir zaman olmadıysa PC'yi Sistem Geri Yükleme ile problemin olmadığı bir tarihe/böyle bir tarihte oluşmuş bir geri alma noktasına geri döndürerek problemi düzeltebilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Windows Fotoğraf Görüntüleyici yerine resimlerinizi bir de başka bir program ile (paint,media center veya belki bir tarayıcı) deneyin.

      Eğer açamadıysanız harddiskinizde bir zarar meydana gelmiş olabilir.Üstteki arkadaşın dediği gibi resimlerin sorunsuz açıldığı bir tarihe bilgisayarınızı geri döndürün.

      ismailsarp ismailsarp (6010)