Resimleri Açmadan Küçük Resim Olarak Nasıl Görebilirim?

Resimleri Açmadan Küçük Resim Olarak Görmek

Resimleri Açmadan Küçük Resim Olarak Nasıl Görebilirim?

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Resimleri Açmadan Küçük Resim Olarak Nasıl Görebilirim?

    Bazen birçok resim olunca açmadan bulmak gerekebiliyor fakat fotoğrafdaki gibi olduğundan tek tek açmak gerekiyor.

    Resimleri tektek açmadan kolayca bulabilmek için Herhangi bir klasörü açıp Düzenle - Klasör arama seçeneklerini seçin.

    Açılan pencereden Görünüme gelip Her zaman simge göster, küçük resim gösterme seçeneğinin işaretini kaldırın ve uygula tamam diyip çıkın.

    Artık gördüğünüz gibi fotoğrafları tektek açmadan direkt görebilirsiniz.

    ardahd ardahd (631)