Resource Limit Is Reached hatasının sebebi nedir?

Bir web sitesine girmek istediğimde Resource Limit Is Reached hatası alıyorum. Web sitesi açılmıyor. Hatanın tamamı şöyle: Resource Limit Is Reached. The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later. Sayfayı yeniledim. Firefox ile girmeyi denedim ama giremedim. Arkadaşım aynı siteye girebilmiş.

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Resource Limit Is Reached hatası sunucu kaynakları şuanda yoğn şekilde kullanılıyor ve size cevap veremiyor demektir.

    Bir web sitesinin anlık kullanıcı kapasitesi 100 olsun.  Eğer o sitede aynlık 200 kişi girerse Resource Limit Is Reached hatası alınır.  Arkadaşın girebilmiş demek ki anlık bir boşlık yakalamış. Sen de ara ara tekrar denemelisin.

    Girmek istediğin web sitesinin kaynakları limitlenmiş (CPU, RAM, Bant genişliği) şuanda sitede çok fazla yoğunluk var bu sebepten giremiyorsun demektir.

    Resource Limit Is Reached sunucu taraflı bir hatadır. Ancak farklı saatlerde  siteye tekrar girmeyi deneyerek  çözüm bulabilirsin.

    Eğer site yabancı bir siteyse VPN ile girmeyi deneyebilirsin. Bu sana avantaj sağlayabilir.

    murat murat (12492)