Responsive Site Yapımı

Merhabalar aşağıdaki siteyi tam responsive hale getirmek için nasıl bir yol kullanmalıyım?

http://burunestetigisitesi.com/

Responsive site nasıl yapılır?

aslanozgul aslanozgul (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Site alt yapınız Joomla.

    Bu siteyi responsive çevirmek demek baştan yeniden yapmak ile aynı anlama geliyor.

    Bütün CSS kodları ve HTML kodları responsive göre yeniden kodlanmalı.

    Sizin yerinizde olsam Responsive çevirmek yerine mobil sürümünü hazırlardım. Bu daha mantıklı olur.

    cemkara cemkara (4215)