Restorehealth seçeneği bu bağlamda tanınmıyor hatası - hata:87

cmd restorehealth komutu çalışmıyor

https://hizliresim.com/DWd7EO

misty misty (556)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1.Çözüm:

    Bilgisayarını yeniden başlat ve tekrardan dene.

    2.Çözüm:

    1. CMD'yi yönetici olarak aç
    2. Ardından şu komutu gir
      • dism.exe /image:C: /cleanup-image /revertpendingactions
      • dism.exe /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup
    3. İşlem bitince bilgisayarını yeniden başlat ve tekrardan dene o hatayı veriyor mu diye kontrol et
    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • revertpendingactions için hata:2 yansımaya erişilemiyor @darkcrak misty 3 yıl önce
    • StartComponentCleanup hata 87 misty 3 yıl önce
    • 1.çözüm , zaten dün denedim olmadı pcyi kapadım bugün açtım gene olmadı misty 3 yıl önce
    • TW den sorununa bakabilir miyim @misty darkcrak 3 yıl önce
    • anydesk var da neye bakacaksın anlamadım @darkcrak misty 3 yıl önce
    • Sorunun kaynağına bakacağım @misty darkcrak 3 yıl önce