Ribony sizi çok yönlendirdi hatası nasıl çözülür?

Ribony bu sayfa çalışmıyor hatası veriyor?

Ribony giriş yapamıyorum?

Ribony sizi çok yönlendirdi yazıyor?

Ribony giremiyorum neden?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ribony, insanlarla isminiz gözükmeden chat yapmanızı sağlayan bir sosyal ağ sitesidir, rastgele birinin resmini seçip hemen konuşmaya başlayabiliyorsunuz.

    Ribony bu sayfa çalışmıyor hatasını neden veriyor?

    bu bir hata değildir kullandığınız hesap sistem tarafından banlanması sonucunda meydana gelmekte

    vpn kullansanız bile giriş izni verilmemekte

    Ribony neden beni banlamış olabilir?

    fazla hesap açmanız veya cinsel içerik içermesi sonucu

    hesap geri açamıyorsunuz ban sürecinden sonra hesap silindiği için başka hesap açmaktan başka çaresi bulunmuyor üzgünüm.

    Biri beni şikayet etmiş olabilir mi?

    Site içerisinde şikayet edebilirler ve fazla hesap açmanız yüzündende ban yeme ihtimali yüksek.

    Adminlere nereden ulaşabilirim?

    adminlerle iletişime geçseniz bile cevap vermiyorlar dönüş yapılmıyor yinede ulaşmak için sitenin alt koşesinde iletişim yazan yere basınız ve sorunu bildirin.

    bl4lev bl4lev (790)