Rip oyun kurarken Isdone.dll ve unrıc.dll hatası

İnternetten doğru bir şekilde crysis warhead indirdim sonra rardan çıkardığım oyunu kurmaya başladım oyun kurulurken %93 olunca code-12 ısdone.dll ve unrıc.dll hatası veriyor antivirüs programımı devre dışı bıraktığımda da aynı hata veriyor dosyaları indirip system32 atıyorum yine aynı hata geliyor. Sistemim oyunu açmak için yeterli.

winxp winxp (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Crackli kurduğun için böyle. Orjinalini indirirsen sorun kalmıyacaktır.

    Crysis Warhead Steam'de

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bu sorunun elbette çözümü var ilk olarak sorun neyden kaynaklanıyor bundan bahsedeyim ilk olarak Windows sistem dosyasının içerisinde Isdone.dll ve unrıc.dll dosyaları silindiği için veya bozulduğu için oyunu indirirken hata alıyorsun elbetteki bir çözümü var ama altdaki adımları takip etmen gerekiyor.

      1-Çözüm:

      1. İlk olarak CMD'yi yönetici olarak aç.
      2. Ardından sfc/scannow yaz ve enter'e tıkla. Bu yöntem ile bilgisayarınızda eksik dosyaları veya bozuk dosyaları onara bilirsiniz
      3. İşlem bittikden sonra şu komutu CMD'ye yaz DISM.exe/Online /Cleanup-image /Restorehealth
      4. Bu işlemler bittikden sonra bilgisayarını yeniden başklat.

      2-Çözüm:

      Altdaki uygulamaları indir ve SysWOW64 ve System32'deki silinen veya bozulan Isdone.dll ve unarc.dll dosyaları internet üzerinden indir ve bu klasörlerin içine at.

      Isdone.dll indirmek için tıkla

      unarc.dll indirmek için tıkla

      Ardından bu yukarıdan indirdiğin .dll leri altdaki dosyalara yükle fakat bilgisayarının mimarisi hangisi ise ona at.

      32bit için -> C : Windows / System32

      64bit için -> C: Windows / SysWOW64

      darkcrak darkcrak (5168)
      4 yıl önce cevaplandı

      • @winxp unrıc.dll diye bir dosya bulunmamaktadır yanlışın olmasın genel olarak unarc.dll ve isdone.dll hatası veriyor oyunlar :/ darkcrak 4 yıl önce