Roaming/Productdata Klasörü Ve ProgramData/Productdata klasörü silinmiyor

Arkadaşlar esed ile taradım malwarebytes ile taradım hijackthis ile deniyim dedim bayağı zor bir program yani sitesinde sonuçlar yazıyor ama anlamadım ve adwcleaner ile taradım adwcleaner productdata diye bir klasör buldu siliyor geri geliyor elle sileyim ededim ellede silince geri geliyor yokmudur bunun bi çözümü ve esed dışı bi virüs programı önerebilirmisdiniz ve spyhunter nasıl bir prograem herşeyi çözüyor dediler ama prof kullanıcılar içinmiş bana o programıda anlatırsanız sevinirim. Ama şu productdata ve antivirüs programınıda söyliyiverirseniz sevinirim.

helpme helpme (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Productdata klasörü silindiği halde geri geliyorsa bunu bir program otomatik olarak oluşturuyor demektir.

    Bilgisayarınızda zararlı yazılım olma ihtimali yüksek. Reklam virüsü temizleme linkinde anlatılan aşamaları yapın.

    Muhtemelen bu işlemlerden sonra bu klasörleri rahatlıkla silebileceksiniz.

    Eğer çözüm olmazsa, yüklü program listenizi yeni bir soru olarak gönderin hangi programları kaldırmalısınız size söyleyelim.

    hakan hakan (15394)