Roblox kasma sorunu

Roblox oynarken çok kasıyor ne yapmalıyım?,

Roblox güncel,

Cihaz 2gb r@m 16gb depol@m@,

Roblox kasma sorunu nasıl çözülür? 2018,

Roblox video çekerken kasma sorunu nasil çözülür??.

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir oyun ve uygulama kasıyorsa %90 donanım yetersiz geliyordur.

    Senin sistemin oldukça düşük. Bir de zaten video roblox oynarken video çekiyormuşsun. Muhtelen diskin, ramin bu tempoya ayak uyduramıyor.

    Donanımında iyileştirmeye gidersen muhtemelen sorun çözülür.  Önce roblox açıkken başka program açma. Sadece roblox çalışsın. Kasma var mı kontrol et.

    Sonra bir de video çekimi yaparak roblox oyna. Arada fark var mı gör.  Eğer arada bi fark varsa video çekmek için kullandığın programın ayarları ile oynayabilirsin. Mesela daha düşük kalitede kayıt yapmak gibi yöntemler denersin.

    hakan hakan (15394)