Rollback Rx (Deepfreez benzeri program) Güvenilir mi?

Malumunuz deepfreez programının güzel tarafları var. Ancak netbook da sıkça donmalara sebep olduğu için kaldırdım. Araştırmalarım sonucu Rollback Rx programını kurdum. Ancak güvenilirliği hakkında tereddütlerim var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

yunusemre2344 yunusemre2344 (54)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    RollBack RX PC, Horizon Datasys şirketinin bir ürünü. Horizon Datasys şirketinin NCR, INTEL,NVIDIA,ACER, ADOBE, IBM gibi büyük kurumlar ile çalışan oldukça güvenilir bir şirket.

    RollBack RX PC tipik bir sistem geri yükleme yazılımı. Windows 2000, XP, Vista, Windows 7, Windows 8 (32 ve 64 bit ) ile sorunsuz çalışıyor.

    RollBack RX PC özellikle şirket bilgi işlemleri, üniversitelerde yoğun şekilde kullanılıyor.   Ayrıca yedekleme içinde kullanılabiliyor.

    Türkiye'de yaygın olarak Deep Freez bilindiği için pek yaygın kullanılmıyor, en azından ben fazlaca denk gelmedim.

    RollBack RX PC yazılımını güvenle kullanabilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler... Bu arada malwerebytes ile taratmamda RollBack Rx i sonuç listesinde gösterdi. Bilginize... yunusemre2344 10 yıl önce
    • RollBack RX donanıma alt seviye erişim hakkına sahip olduğu için malwarebytes false possitive yani hatalı uyarı vermiş olabilir. Bununla ilgili bir kaç yazıya denk geldim. Tabi programı Crackli kullanıyorsanız Crack üzerinden virüs bulaşmış olma ihtimali de var. cemkara 10 yıl önce