root hakkında yardım

s3mini telefonuma root ındırdım başka bı telefondan şifre girerek benım sms lerım konusma kayıtlarım çıkar mı?

fatmagungoren fatmagungoren (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hangi şifreyi girerek ulaşacak tam anlamadım ama eğer sizin mesajlara birinin ulaşmasından korkuyorsanız, eğer güvenli bir program ile root yaptıysanız korkmaniza gerek yok her gelen ulaşamaz dahada fazla güvenliğinizi arttırmak için
    Şuna bir göz atın: "Mobile Security & Antivirus"
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avast.android.mobilesecurity
    Farklı proğramlar ilede sağlayabilirsiniz

    kutlugalp kutlugalp (136)