Root işlemi geri alınabilir mi?

Telefonumu root edicem daha sonra işlemi geri alabilir miyim?

sosyalmedya sosyalmedya (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir süredir yazmayı düşündüğüm çözüme sorunuz  vesile oldu. Evet root edilmiş telefonun tekrardan root edilmemiş hale getirebilirsiniz.  Android Root işlemini geri almak mümkündür.

    Android telefon nasıl root edilir? çözümünde hem root nasıl yapılır yazdım hem de android root işlemi nasıl geri alınır bunu yazdım.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Konu dışı olucak ama bir sorum var.Root edilmiş herhangi bir telefondan aldığım key dosyası database okumam için yeterli olur mu sosyalmedya 9 yıl önce
    • Bu soruy daha once cevap verilmişti. Hayır bu olmaz. Key dosyası ve Whatsapp şifreli dosyaları aynı telefondan alınmış olmalı. Bir farklı diğeri farklı telefondan olmaz. murat 9 yıl önce
    • Biliyordum.Sizinde bilginizi almak istedim. Databaseleri açmak benim için gerçekten önemli bir durum.Database aldığım telefonu root edipte key almam mümkün değil. Teşekkür ederim yardımınız için,İrem sosyalmedya 9 yıl önce