Rootlu telefonda sistem uygulamalarını SD karta taşımak sorun çıkarır mı?

başlıkta belirttiğim gibi Rootlu Telefonumda Sistem Uygulamalarını SD Karta aktarırsam sorun çıkar mı? açılmama vs. yeniden yazılım yükleme gibi sorunlar çıkar mı

kullanici611834 kullanici611834 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sistem uygulamalarını SD karta aktarmanı tavsiye etmiyorum. Nolur nolmaz olası bir SD kartın bozulma durumunda sıkıntı çıkabilme ihtimali var. Bunu hiç denemedim ama mantıken böyle olur.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    @kullanici611834 Dosyaları APK olarak kopyalayıp-yapıştırma işlemini yaparsan, hiçbir sorun çıkmaz, bunu manuel değilde bir programla yapmanı tavsiye ederim..

    ↓Önerdiğim Uygulama⤵

    AppMGR2

    Uygulama içi görüntü;

    ozgurlol ozgurlol (268)
    5 yıl önce cevaplandı

      Sistem uygulamalarından kastın Gmail, haritalar, Youtube gibi uygulamalar ise herhangi bir sorun olmaz. Bunları SD karta taşıyabilirsin.

      Link2SD adında bir program var. Bununla deneyebilirsin.

      murat murat (12492)