Rootsuz silinen dosyaları geri getirme yapılabilir mi?

Merhaba ben Android telefondan yaklaşık 6 ay önce silinen mesajları kurtarmak istiyorum ama telefonu rootlamak istemiyorum.

Rrootsuz telefonda silinen mesajları kurtarmanın bir yolu var mıdır?

azme2007 azme2007 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android rootsuz silinen dosyaları geri getirme mümkün mü?

    Rootsuz silinen resimleri geri getirme, DiskDigger photo recovery uygulaması ile kısmen mümkün diyebilirim.

    DiskDigger photo recovery nasıl kullanılır?

    1. Buradan uygulamayı telefonunuza indirin ve açın.
    2. Uygulamada Basic Scan (Basit Tarama) ve Full Scan (Tam Tarama) olmak üzere iki seçenek var.
    3. Basic Scan seçeneğinde, rootsuz silinen resimleri geri getirme yapılabiliyor. Ancak Tam Tarama ile daha geniş kapsamlı silinen dosyaları kurtarma işlemi için root kesinlikle olmalıdır.

    Şunu unutma ki, silinen dosyaları kurtarma yazılımları prensip olarak telefonda tam yetki erişimine ihtiyaç duyar. Bu da ancak root ile mümkün olur.

    Güncelleme: Aynı işlem SMS'ler için geçerli değil. Bu bilgiyi başka insanların işine yarayabileceğini düşündüğüm için yazdım.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim azme2007 6 yıl önce

    Peki telefonu rootlarsam mesajları kesin kurtarabilirmiyim bide root yapınca telefonda ki fotolar, kişiler, mesajlar silinirmi yani telefonun sıfırlanma ihtimali varmı

    azme2007 azme2007 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Mesajımı düzenledim, tekrar bakar mısın? Soruna cevap olarak şunu söyleyeyim, doğru bir şekilde yaptığın takdirde telefon sıfırlanmaz veya hiçbir zarar gelmez. omercik 6 yıl önce