RTX 2070 sisteme monitör önerisi

Merhaba, büyük kısmını topladığım sistem için sizden monitör önerisi rica ediyorum;

İşlemci : İ7 9700K / Alındı

Anakart : Asus Rog Strix Gaming H (Z390) / Alındı

Ram : 16 GB Hyperx DDR4 3000 Mhz RAM (2x8) / Alınacak

Ekran Kartı : Asus Rog Strix RTX 2070 / Alındı

ongun ongun (90)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bütçen yetecekse bu sisteme bu monitör çok yakışır: Samsung 27" LC27JG50QQMXUF 4ms HDMI Display QHD Curved Gaming Monitör

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 4.000 TL , Hakkını verecek, uzun yıllar kullanacağım bir monitör için gözden çıkarabileceğim miktar bu ... Ama tabii Kaliteden taviz vermeden bütçeyi ne kadar düşürebilirsek iyi ... İndirim bekleyeceğim artık, şuan acelem yok ... Bu sistemi 6 ay içinde toplarım diye başladım; daha 1 ay'da parçaların çoğu bitti ... Gerçi kredisini ödemeye devam edeceğim bir kaç ay daha ama yine bir kdv indirimi falan olursa bir yerlerde, o şekilde uyguna getirip almak istiyorum ... Hoş dolar bu şekilde çıkmaya devam ederse indirimin de pek bir anlamı kalmayacak ama :( ongun 5 yıl önce
    • G-Sync ne kadar gerekli ? ongun 5 yıl önce