RTX 3060 Mining kilidi kırıldı mı? RTX 3060 ile Mining yapılıyor mu?

RTX 3060 Mining kilitli bir şekilde piyasaya sürülmüştü peki bu kırıldı mı?

RTX 3060 ile mining yapılır mı?

RTX 3060 hashrate değeri nedir?

RTX 3060 kaç TL?

RTX 3060'ın çıkış fiyatı ne kadar?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    RTX 3060 Mining kilitli bir şekilde piyasaya sürülmüştü peki bu kırıldı mı?

    Kırılmaya ihtiyaç kalmadı. Nvidia sözde "yanlışlıkla" bir driver yayınladı ve bu driver ile Ethereum kazım gücü normal kartın olması gerektiği gibiydi. Ne BIOS'a, ne dıştan hiç bir şekilde ellemeden Nvidia'nın yayınladığı bu driver ( 470.05 ) ile 48 MH/s'de kazım yapabiliyorsunuz.

    RTX 3060 ile mining yapılır mı?

    Kesinlikle yapılır, özellikle fiyatının 8-9K TL civarı olduğunu düşünürsek fiyatına göre gayet makul düzeyde kazım yapmakta.

    RTX 3060 Hashrate değeri nedir?

    • %80 PL (Power Limit)
    • +0 Core Clock ( Çekirdek Saat Hızı )
    • +1300 MHz Memory Clock ( Bellek saat hızı )

    Bu şekilde OC ile 48 MH/s ile kazım yapmakta.

    RTX 3060 kaç TL?

    Şu an 8000 - 11000 TL arasında.

    RTX 3060'ın çıkış fiyatı ne kadar?

    329 Dolar.

    hydra hydra (3800)