rufus ile Windows 11 yazdırmaya başlayınca yazılı uyarı

Merhaba dün windows 11 in kendi web sayasından windows 11 türkiye x64 indirdim rufus ile yazdırmaya çalışırken customize windows installation?
remove requirement for ssecure boot and tpm 2.0
remove requirement for 4 gb+ ram and 64 gb+ disk
disable data collction (skip privacy questions)
bu 3 şıktan hangilerini aktif etmem gerekiyor

gorele28 gorele28 (387)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    remove requirement for ssecure boot and tpm 2.0

    Bilgisayarın Secure Boot ve TPM 2.0 desteklemiyorsa bunu seç. Bu seçenek Windows 11 kurulumu için gerekli olab secure boot ve tpm 2.0 kontrollerini kaldırır. Genelde eski bilgisayarlar için olan bir seçenek.

    remove requirement for 4 gb+ ram and 64 gb+ disk

    64 GB disk ve en az 4 GB ram gereksinimi zorunluluğunu kaldırır. Bilgisayarın 4 GB üzeri Ram ve 64 GB'tan daha fazla disk alanına sahipse işaretlemene gerek yok.

    disable data collction (skip privacy questions)

    windows 11 veri toplama özelleğini devreden çıkartır. Bunu seçebilirsin.

    murat murat (12492)