Rufus programı ile Windows iso Dosyası idirirebilirmiyiz ?

 Yasal olarak Orjinal el değmemiş Windows 11+10+8.1+ 7  iso dosyalarını indirme nin birçok altarnatif yolları var pekiyi bu işi rufus ile yapabilirmiyiz ?

candan candan (4301)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Rufus programı ile Windows 11+10+8.1+ 7 iso dosyası indirebiliriz
    Windows 11+10+8.1+ 7 iso dosyası indirmek için rufus prgramını açalım ve aşağıda üç çizği olan sekmeye tıklatın
    günceleştirmeleri açalım ve çıkalım yeniden açalım seç sekmesinin yanında aşağı ok işaretini tıklatın ve indir
    sekmesini tıklatın burdan seçeneklerden istediğiniz sürümü seçin ve indirin

    Rufus programını internetten çok rahat bulabilirsiniz

    candan candan (4301)