Rufus virüslü mü?

Rufus 3.9 indirdim ve virüs total ile tarama yaptım. Fakat Virustotal uygulama için virüslü diyor böyle bir şey olabilir mi? Rufus virüslü olabilir mi?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Rufus 3.9 indirdim ve virustotal de tarattım. 72 antivirüs motoru arasında sadece Antiy-AVL ve MaxSecure Rufus'da Trojan / Malware var dedi.

    Böyle bir rapor Rufus virüslü anlamına gelmiyor.  Antiy-AVL ve MaxSecure yanlış sonuç veriyor. Buna False Possitive deniyor.  Rufus virüslü değil ve güvenilir bir yazılım.

    Bu tür yazılımların bazı özelliklerinden dolayı antivirüs programları hatalı sonuç üretebilir.

    murat murat (12492)