Rule "Polybase can be installed on only one sql server instance per computer" failed

SQL Server 2016 kurarken polybase can be installed on only one sql server instance per computer  hatası alıyorum

solenopsis solenopsis (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında daha önceden kurulu bir SQL var mı? Yada farklı bir SQL örneği çalışıyor mu?

     Polybase can be installed on only one sql server instance per computer hatasında anlatılmak istenen #polybase  sadece bilgisayardaki tek bir SQL örneğine kurulabilir. Daha önceden SQL kurduysan ve bilgisayarında bir SQL örneği zaten çalışıyorsa Polybase kuramazsın diyor.  Kurulum seçeneklerinden Polybase'e ihtiyacın yoksa seçimini kaldırabilirsin veya daha önceki SQL kurulumlarını kaldırabilirsin.

    alattin alattin (16984)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Daha önceden kurulu olan Sql yüzündenmiş hocam çok teşekkür ederim solenopsis 6 yıl önce